Najlepsze forum w sieci dotyczące WoW'a!

Najlepsze forum w sieci dotyczące WoW'a!


  • Index
  •  » Profesje
  •  » Inskrypcje - kilka przemyśleń i podpowiedzi

#1 05-01-2010 18:14:18

 rijo

Administrator

12657533
Skąd: Kielce
Zarejestrowany: 04-24-2010
Posty: 22
Punktów :   
Horda czy Alliance?: Alliance
Rasa?: Human
Klasa?: Priest
WWW

Inskrypcje - kilka przemyśleń i podpowiedzi

W raz zapowiedzią nowego dodatku WotLK było sporo szumu o nowościach.
Jedną z nich była nowa profesja, mianowicie Inskrypcje.
Szczerzę przyznam, że żadna z obecnych profesji nigdy mnie nie satysfakcjonowała.
Dlatego postanowiłem, że zaraz jak się pojawi to będzie to moja główna profesja.

No i tak zacząłem przygodę z robieniem major i minor glyphów.
Jako, że robiłem tą profesję na DK, to przez długi czas nie miałem żadnego pożytku z tej profki, a glyphy które wystawiało się na AH chodziła zawsze po parę golda, czyli marnie. Ale nie poddawałem się, i postanowiłem w końcu wyskillować jakąś profesję raz, a dobrze.

Dzięki temu poradnikowi:
:arrow:  http://www.wow-professions.com/wowguide … guide.html

Bez problemu zrobicie maksymalny poziom w tej profesji, a muszę przyznać, że ciężko nie było.
Najważniejsze to mieć sporooo roślinek w bagach, i sporo golda na zakup papieru oraz nowych skilli, które kosztowały nawet po 120g, o ile mnie pamięć nie myli.

Jak się ma sprawa na 80lvlu?
Muszę przyznać, że obecnie tylko interesuje mnie robienie zielonych tuszy, z których czerpię nie małe dochody.
Ale oczywiście glyphy dla siebie i swoich znajomych zawsze są mile widziane, również papiery dla enchanterów, dzięki czemu mogą w końcu wystawiać swoje enchanty na AH. Na to nigdy nie braknie chętnych.
Jest to nowa profesja, i Blizzard chyba dopiero w patchu 3.1 zapowiedział epickie glyphy, bo jak na razie to można jedynie zrobić epickiego off-handa, tylko dla ludzi, którzy mają Inskrypcje na danym poziomie.

Jak każda profesja, i ta ma dodatki tylko dla posiadacza danej profki.
I tak jak Blacksmither może robić sobie dodatkowe sockety, tak my możemy założyć bardzo ciekawe enchanty na shouldery.
Dla mnie, jako tanka, świetny echant Master's Inscription of the Pinnacle, który daje 15 defense skilla oraz 52 dodge rating. Czyli bardzo fajna sprawa.

Póki co nie mam zamiaru pozbywać się tej profesji, liczę że w przyszłości dołożą do niej naprawdę ciekawe rzeczy, a i profity z niej są obecnie bardzo dobre. Więc czego chcieć więcej, prawda?


http://rijo.jest.bogiem.pl/ - w końcu jest tylko jeden Bóg

Offline

 
  • Index
  •  » Profesje
  •  » Inskrypcje - kilka przemyśleń i podpowiedzi

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sojuszborguni65.pun.pl www.katsumi.pun.pl www.wip-air.pun.pl www.centerots.pun.pl www.sforaastarte.pun.pl